تولید پنل خورشیدی

پنل خورشیدی یا ماژول خورشیدی یکی از اجزای سیستم فتوولتائیک است. پنل خورشیدی از یک سری سلول‌های خورشیدی ساخته شده‌ است که در داخل آن چیده شده‌اند. این پنل‌ها به اشکال مختلف مستطیلی هستند و به صورت ترکیبی برای تولید برق نصب می‌شوند. علاوه بر کاربردهای مسکونی و تجاری، پنل خورشیدی کاربردهای صنعتی یا نیروگاه بزرگ خورشیدی نیز دارد. در این حالت، هزاران یا میلیون‌ها پنل در آرایه‌های خورشیدی بزرگ یا مزارع خورشیدی برای تأمین برق شهرهای بزرگ مستقر می‌شوند.

پایدار سولار در نظر دارد اقدام به تولید پنل‌های یک رو و دو رو شیشه با سلول یک و دو طرفه نماید.

پنل خورشیدی یک رو شیشه

تولید پنل خورشیدی یک رو شیشه

پنل یک رو شیشه، تولید شرکت پایدار سولار با توان خروجی ۵۵۰ وات و بازدهی ۲۱.۵ درصدی می‌باشد. و به عنوان یکی از بهترین پنل‌های خورشیدی موجود در بازار کشور می‌تواند به شما در راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی یاری دهد. در تولید این پنل از تکنولوژی برش لیزر غیرمخرب استفاده شده است. و احتمال ایجاد ریز ترک در سلول کاهش یافته و طول عمر و همچنین پایداری پنل افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و آگاهی از جزئیات فنی پنل از لینک زیر استفاده کنید.

تولید پنل خورشیدی دو رو شیشه

پنل دو رو شیشه، تولید شرکت پایدار سولار با توان خروجی ۶۷۰ وات و بازدهی ۲۱.۶ درصدی می‌باشد. و به دلیل قابل استفاده بودن هر دو طرف پنل و توان بسیار بالا در تولید برق خورشیدی، می‌تواند شما را در راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی یاری دهد. با تعداد باس‌بار بالای موجود در سلول مصرفی این پنل؛ عملکرد توان خروجی به میزان ۲ تا ۳ درصد بهبود یافته و درنتیجه بازدهی بین ۰.۴ تا ۰.۶ درصد افزایش می‌یابد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و آگاهی از جزئیات فنی پنل از لینک زیر استفاده کنید.

پنل خورشیدی دو رو شیشه

به چه تعداد پنل نیاز دارید؟

انرژی مورد نیاز خانه یا کسب‌وکار شما، تعداد پنل‌های مورد نیاز را تعیین می‌کند. که این بر قیمت کلی نصب یک سیستم خورشیدی تأثیر می‌گذارد. کارشناسان پایدار سولار شما را در جهت راه‌اندازی کامل سیستم خورشیدی راهنمایی می‌کنند.