درباره شرکت پایدار سولار

بیانیه ماموریت سولار سازه پایدار:

شکوفایی پایدار با برق خورشیدی مقرون‌ به‌صرفه!

برق خورشیدی مقرون ‌به‌صرفه، پاک و پایان‌ناپذیر، دارای مزیت‌های بلندمدت و قابلیت بومی‌سازی است. برق خورشیدی به افزایش پایداری اقتصادی، کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی، جلوگیری از گرم شدن زمین و کاهش مصرف و قیمت سوخت‌های فسیلی می‌انجامد. رسالت ما در سولار سازه پایدار شکوفایی پایدار اقتصادی با برق خورشیدی مقرون ‌به‌صرفه است. در این راستا به تولید انواع پنل خورشیدی باکیفیت، احداث نیروگاه‌های خورشیدی و ارائه خدمات جانبی مرتبط در دو بخش مسکونی و صنعتی می‌پردازیم. 

هدف‌گذاری سولار سازه پایدار:

درباره سولار سازه پایدار - عکس 1

۱.۵+ میلیون

تعداد پنل در حال تولید

درباره سولار سازه پایدار - عکس 2

۷۰۰+ مگاوات

 نیروگاه در حال ایجاد

کارکنان سولار سازه پایدار

۳۰۰+ نفر

کارکنان شرکت

مشتریان سولار سازه پایدار

۵۸۰+ تراژول

تقاضای جهانی انرژی

تولید پنل خورشیدی با تکیه ‌بر روش‌های علمی و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا صورت می‌گیرد که به عرضه برق ارزان و پایدار به مشتریان و رعایت حقوق آن‌ها منتج می‌شود. همچنین شرکت متعهد به رعایت مسئولیت‌های اجتماعی و اقتصادی است که با ایجاد اشتغال؛ سعی در انجام این تعهدات دارد. این شرکت با کسب مجوز‌های زیست‌محیطی به کاهش آلودگی‌های صنعتی در راستای حفظ و پایداری محیط‌زیست متعهد است.

ما به محیط‌زیست پاک و ایمن می‌اندیشیم!

کارخانه سولار سازه پایدار

شرکت مهندسی سولار سازه پایدار (شرکت مهندسی سازه فلز پایدار سابق) با شماره ثبت ۲۴۰۵۲۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۸۱۲۹۵۲ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری شهر تهران در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردید. این شرکت در سال ۱۳۸۴ زمین کارخانه خود را در شهرک صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز خریداری نمود و در سال ۱۳۹۱ به بهره‌برداری کامل رساند. کارخانه این شرکت با پروانه بهره‌برداری ساخت قطعات پیش‌ساخته اسکلت فلزی به ظرفیت ۲۵ هزار تن در سال، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولید سازه‌های فلزی در سطح کشور است. این کارخانه به مساحت ۳۲ هزار مترمربع و سالن‌های صنعتی به متراژ ۱۰ هزار مترمربع با امکانات مورد نیاز شامل انواع جرثقیل سقفی، باس داکت انتقال برق، گاز صنعتی فشار قوی و همچنین ساختمان‌های اداری و پشتیبانی به متراژ ۲هزار مترمربع و فضای انبارهای صنعتی روباز به متراژ ۱۲هزار مترمربع با ۲ مگاوات برق ۲۰ کیلوولت و هزار مترمکعب گاز با فشار ۶۰ پوند، امکان تولید هر نوع محصول در مقیاس ملی را دارا است.

۲هزار مترمربع و فضای انبارهای صنعتی روباز به متراژ ۱۲هزار مترمربع با ۲ مگاوات برق ۲۰ کیلوولت و هزار مترمکعب گاز با فشار ۶۰ پوند، امکان تولید هر نوع محصول در مقیاس ملی را دارا است.

چشم‌انداز سولار سازه پایدار:

تبدیل شدن به موفق‌ترین و با ارزش‌ترین برند در صنعت انرژی‌های تجدیدپذیر خاورمیانه!

چشم‌انداز ما در شرکت سولار سازه پایدار این است که شرکت پیشرو(رهبر بازار) در تولید پنل‌ خورشیدی و احداث نیروگاه‌های خورشیدی در خاورمیانه و جز ده شرکت برتر تولیدکننده پنل خورشیدی در آسیا باشیم. اولویت ما مشتریان ما هستند. ما به سهامداران و کارمندان توجه ویژه داریم و مهم‌ترین دارایی‌مان آن‌ها می‌باشند. شرکت ما به سلامت محیط‌زیست و مردم جهان می‌اندیشد و در این راستا تلاش می‌کند.

خدمات سولار سازه پایدار

شرکت سولار ساره پایدار با سرمایه ثبتی ۲۴۳۰ میلیارد ریال و در حال افزایش سرمایه به مبلغ ۱۰.۰۰۰ میلیارد ریال، مقدمات احداث کارخانه تولید پنل خورشیدی و تجهیزات مرتبط با نیروگاه‌های خورشیدی در مقیاس منطقه‌ا‌ی را فراهم نموده است. در این راستا، این شرکت با هدف نصب دو خط کاملا اتوماتیک تولید پنل خورشیدی، یک خط تولید پروفیل آلومینیومی، یک خط تبدیل شیشه معمولی به شیشه سکوریت، خط تولید قالب‌های فولادی جهت اکستروژن آلومینیوم، خط قطعات پیش‌ساخته بتنی و با بهره‌برداری از یک خط قطعات پیش‌ساخته سازه‌های فلزی، امکان احداث نیروگاه‌های خورشیدی را تامین خواهد کرد. برنامه اجرای عملیات شامل تامین سرمایه، خرید و حمل و نصب و راه‌اندازی کامل این مجموعه ۱۲ ماه زمان‌بندی شده است.