تولید قالب‌ اکستروژن

قالب‌ اکستروژن دیسک‌ فولادی ضخیم و گردی است که حاوی یک یا چند سوراخ برای ایجاد پروفایل مورد نظر هستند. قالب اکستروژن معمولاً از فولاد قالب H-13 ساخته می‌شود و تحت عملیات حرارتی قرار می‌گیرد تا در برابر فشار و گرمای آلومینیوم داغ عبوری از قالب‌ مقاومت کند. فرآیند ساخت قالب‌ اکستروژن از نظر دقت در طراحی ابعاد و کیفیت ساخت، همچنین به لحاظ استحکام و طول عمر قالب، نقش اساسی در کیفیت پروفیل آلومینیوم تولید شده و همین‌طور کاهش قیمت تمام شده آن خواهد داشت. پایدار سولار در نظر دارد خدمات کاملی را در زمینه طراحی و تولید قالب‌ اکستروژن آلومینیوم ارائه دهد.

طراحی قالب‌ اکستروژن آلومینیوم

قالب‌های اکستروژن دیسک‌های فولادی دایره‌ای شکل با ضخامت معین هستند که در ساختار آن‌ها شکاف‌هایی برای تولید پروفیل آلومینیوم وجود دارد. فرم این شکاف‌ها بستگی به سفارش و نیاز مشتریان قابل طراحی است. این قالب‌ها از جنس فولاد ساخته می‌شوند تا قابلیت تحمل در برابر گرمای زیاد را داشته باشند. قالب‌های اکستروژن به منظور تولید پروفیل‌های آلومینیومی در ساخت پنل‌های خورشیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اولین مرحله در ساخت قالب، طراحی آن می‌باشد.

با مراجعه‌ی حضوری و اخذ مشاوره از واحد فنی و مهندسی پایدار سولار بر اساس نوع کاربری محصول، ابعاد هندسی و وزن آن، سفارش قالب خود را ارائه دهید و طراحی و ساخت آن را به تیم متخصص پایدار سولار بسپارید.

ساخت و تولید قالب‌ اکستروژن آلومینیوم

(ماشین‌کاری، عملیات حرارتی، پرداخت‌کاری)

واحد ساخت و تولید قالب‌ اکستروژن آلومینیوم پایدار سولار، متشکل از ابزارها، ماشین‌آلات و دستگاه‌های مدرن برش‌کاری، تراش‌کاری، عملیات حرارتی، پرداخت‌کاری قطعات و قالب‌های در دست ساخت می‌باشد. برای این منظور از تجهیزات ذیل استفاده می‌شود:‌

۱- دستگاه برش‌کاری                    ۲- دستگاه فرز CNC

۳-دستگاه وایرکات                       ۴- دستگاه اسپارک

۵- دستگاه دریل ستونی                ۶- دستگاه‌ فرز بادی و…

طراحی و تولید قالب‌ اکستروژن خود را به ما بسپارید

پایدار سولار خدمات کامل در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و تولید انواع قالب‌های اکستروژن آلومینیومی را  ارائه می‌دهد. جهت مشاوره در زمینه سفارش طراحی و ساخت قالب اکستروژن، از طریق فرم تماس با ما در لینک زیر با ما تماس بگیرید.