خدمات شرکت پایدار سولار

از آنجایی که پنل‌های خورشیدی که در شرکت پایدار سولار تولید خواهد شد به منظور احداث و راه‌اندازی نیروگاه برق خورشیدی استفاده می‌شود. بخش احداث نیروگاه خورشیدی پایدار سولار با استفاده از پنل‌های تولید شده در این شرکت و همچنین تأمین سایر قطعات مورد نیاز مانند کابل، ترانسفورماتور و اینورتر اقدام به احداث نیروگاه‌های مختلف در مقیاس کوچک و بزرگ کرده و به بهره‌بردار تحویل خواهد داد. همچنین این شرکت انواع مختلف خدمات در حوزه انرژی خورشیدی را فراهم آورده که در ادامه چند نمونه را ارائه می‌کنیم.

تولید پنل خورشیدی

یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت پایدار سولار در حوزه انرژی خورشیدی، ساخت و تولید انواع پنل‌‌ خورشیدی و تجهیزات مرتبط با پروژه‌های خورشیدی است. راه‌اندازی خط تولید پنل خورشیدی ۶۷۰ وات و ۵۵۰ وات از اهداف اصلی پایدار سولار می‌باشد. و با ظرفیت تولید ۱.۵ میلیون پنل خورشیدی در یک سال می‌تواند تولید برق کشور را تا حدود ۸۰۰ مگاوات ارتقا دهد.

تولید پروفیل آلومینیومی

تولید پروفیل‌ آلومینیومی به عنوان یکی دیگر از خدمات پایدار سولار در زمینه تکمیل چرخه احداث نیروگاه‌های خورشیدی حائز اهمیت است. در پایدار سولار پروفیل آلومینیومی آنودایز شده جهت استفاده به عنوان قاب پنل خورشیدی و اسکلت نگهداری آن تولید می‌شود. و همچنین ما قادر هستیم انواع مختلف پروفیل‌های آلومینیومی را بر اساس نیاز شما طراحی و تولید کنیم. 

تولید قالب اکستروژن

لازمه تولید انواع پروفیل‌های آلومینومی، طراحی و ساخت قالب اکستروژن از جنس فولادی است. که پایدار سولار با بهره‌گیری از متخصصان داخلی و دستگاه‌های به روز، قادر به ساخت انواع قالب‌های اکستروژن می‌باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و سفارش قالب به لینک زیر مراجعه کنید.

تولید شیشه سکوریت

شیشه‌های موجود بر روی سطح سلول‌های خورشیدی از نفوذ آب و گرد و غبار و سایر آلودگی‌های محیطی به داخل سلول جلوگیری می‌کنند. و همچنین این شیشه‌ها پنل‌ها را از برخورد سنگ و اجسام خارجی حفظ می‌کنند و در هنگام شکستن مانند شیشه معمولی پخش نمی‌شوند. به این شیشه‌ها، شیشه سکوریت یا شیشه تمپرد گفته می‌شود. به علاوه این شیشه‌ها خاصیت ضد بازتاب نور (آنتی رفلکس) را دارند. 

خدمات بازرگانی پایدار سولار

ارائه انواع خدمات بازرگانی، شامل واردات، صادرات و امور گمرکی به منظور واردات و صادرات انواع تجهیزات مرتبط با تأسیسات خورشیدی یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط پایدار سولار است. که باعث می‌شود سرمایه‌گذاران با خیال آسوده به این حوزه ورود کنند و از مزایای بی‌شمار آن استفاده کنند.