تیم مدیریت پایدار سولار

سولار سازه پایدار با بهره‌گیری از قشر نخبه، دانشگاهی و جوان کشور در تولید پنل خورشیدی فعالیت می‌کند. این شرکت در تیم‌ مدیریتی و مشاوره‌‌ای خود از متخصصین رشته‌های مختلف استفاده می‌کند. شرکت پایدار سولار از مدیران استراتژیک، منابع انسانی، بازاریابی و IT بهره می‌برد. که علاوه بر افزایش کارایی و بهره‌وری در تولید محصولات، به ایجاد شغل نیز می‌انجامد که در راستای رسالت اقتصادی و اجتماعی شرکت می‌باشد.پایدار سولار در نظر دارد اقدام به تولید پنل‌های یک رو و دو رو شیشه با سلول یک و دو طرفه نماید.

مهندس بهروز منصور

نائب رئیس و هیئت مدیره پایدار سولار

مهندس بهروز منصور مؤسس؛ عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سولار سازه پایدار از سال ۱۳۸۳ تا سال ۱۳۹۶ به مدت ۱۴ سال، همچنین عضو هیئت مدیره و نایب رئیس هیئت مدیره و از مدیران اجرایی از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون می‌باشد. از فعالیت‌های اجرایی ایشان قبل از تاسیس این شرکت به‌ عنوان نمونه می‌توان به سرپرست کارگاه نیروگاه سیکل ترکیبی فارس به مدت پنج سال، سرپرست کارگاه و مدیر پروژه احداث ساختمان سیمیلاتور وزارت نیرو به مدت دو سال. سرپرست ابنیه فنی پروژه راه‌سازی اتوبان زنجان به تبریز قطعات هفت و هشت به مدت یک سال نام برد. 

ایشان دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه تهران و مدرک مهندسی عمران گرایش سازه از دانشگاه تهران است که در هر دو دوره با رتبه‌ی یک فارغ‌التحصیل شده‌اند. مهندس منصور دارای تخصص‌های مدیریتی؛ مالی و اجرایی بوده و از سال ۱۳۷۹ دارای پروانه نظام مهندسی استان تهران می‌باشد.

رزومه مهندس منصور

دکتر محمد چمنی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیر پایدار سولار

دکتر محمد چمنی مدیر عامل شرکت سولار سازه پایدار و عضو هئیت مدیره از سال ۱۴۰۰ تاکنون می‌باشد. وی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت بازرسی و مهندسی سازه کیفیت پایدار از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۴۰۰ بوده است. از فعالیت‌های اجرایی او قبل از تاسیس شرکت سولار سازه پایدار می‌توان به سابقه کار اجرایی و مدیریتی از سال ۱۳۶۹ در بخش‌های فنی و مهندسی ریخته‌گری، مدل‌سازی، جوشکاری و عملیات حرارتی در صنایع نساجی، مخازن تحت فشار، نفت ‌و گاز، پتروشیمی و ساختمان‌سازی اشاره کرد.

فعالیت‌های آموزشی و تدریس‌های مختلف ایشان در علم جوشکاری و آزمون‌های غیرمخرب از سال ۱۳۷۹ تا کنون در تمامی عرصه‌های مختلف صنعت ادامه دارد. دکتر چمنی دارای مدارک کارشناسی مهندسی مواد _ متالورژی، مهندس بین‌المللی جوش IWE؛ کارشناس سطح دو آزمون‌های غیرمخرب. کارشناسی ارشد در مدیریت حرفه‌ای در رشته تجارت M.B.A و دکترای مدیریت کسب‌‌وکار D.B.A از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران می‌باشند.

مهندس کوروش اسدزاده

عضو هیئت مدیره پایدار سولار

مهندس کوروش اسدزاده عضو هیئت مدیره شرکت سولار سازه پایدار، فارغ‌التحصیل رشته عمران در مقطع کارشناسی در سال ١٣٧٠  و رشته‌ی سازه در مقطع کارشناسی ارشد در سال ١٣٧٣ از دانشکده فنی دانشگاه تهران می‌باشد. وی دارای بیش از ٢۵ سال تجربه در طراحی انواع سازه‌های صنعتی، نیروگاهی، ترابری، تجاری، آموزشی، بیمارستانی، مسکونی و اداری است. 

از فعالیت‌های ایشان می‌توان مشارکت، راهبری و مدیریت طراحی سازه بزرگترین و مهم‌ترین پروژه‌های کشور از قبیل ایران مال، ساختمان مرکزی بانک مرکزی، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی ایران و نیروگاه‌های کرمان، کازرون، هرمزگان و دماوند را نام برد. ایشان یکی از موسسین، سهامداران و مدیران شرکت مهندسی سازه فلز پایدار می‌باشد. که از سال ١٣٨۴ در زمینه طراحی، ساخت و نصب سازه‌های فولادی ده‌ها پروژه مشارکت داشته‌اند.