شیشه سکوریت (تمپرد)

شیشه سکوریت که به آن شیشه مقاوم یا شیشه حرارت دیده(تمپرد) نیز می‌گویند، تا شش برابر شیشه‌های معمولی استحکام دارد. این نوع شیشه به روش‌های حرارتی یا شیمیایی ساخته می‌شود. هنگامی که شیشه سکوریت می‌شکند، به جای ایجاد قطعات بلند و تیز، به قطعات کوچک خرد می‌شود. شرکت پایدار سولار قادر به تولید شیشه تمپرد آنتی‌رفلکس (شیشه‌های مخصوص پنل خورشیدی) و همچنین تبدیل شیشه‌های معمولی در ابعاد مورد نیاز به شیشه تمپرد می‌باشد.

شیشه تمپرد آنتی‌رفلکس (شیشه سکوریت)

پایدار سولار به عنوان تولیدکننده پنل‌های خورشیدی، دارای خط تولید شیشه تمپرد آنتی‌رفلکس می‌باشد. در این بخش، شیشه فلوت ساده به ضخامت ۲ تا ۳ میلی‌متر و با استفاده از دستگاه CNC، در ابعاد مناسب و با سوراخ‌کاری لازم تولید می‌گردد. شیشه‌های برش شده به دستگاه تبدیل شیشه معمولی به شیشه تمپرد منتقل شده و به شیشه مخصوص پنل‌های خورشیدی تبدیل می‌شود.

پس از عملیات تمپرد، شیشه‌ها با یک لایه مخصوص آنتی‌رفلکس پوشش و آماده استفاده در خط تولید پنل خورشیدی می‌شوند. شیشه تمپرد آنتی‌رفلکس بر یک یا دو روی پنل‌های خورشیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سکوریت کردن شیشه‌های معمولی

پایدار سولار با بهترین کیفیت شیشه‌های معمولی شما را به شیشه تمپرد تبدیل کرده و به شما ارائه می‌کند.  پایدار سولار قادر به تبدیل شیشه‌های معمولی شما در ابعاد و اندازه‌های ذیل به شیشه سکوریت می‌باشد:

ابعاد شیشه‌ای که قابلیت تمپرد کردن را دارد:

حداقل ابعاد شیشه:   ۵۵۰*۵۰۰ میلی‌متر
حداکثر ابعاد شیشه:   ۲۵۰۰*۱۵۰۰ میلی‌متر
ضخامت شیشه:   5-2 میلی‌متر

سرعت خط تولید شیشه سکوریت (m/min) 12-5 می‌باشد که البته بستگی به اندازه‌ی شیشه دارد.

تولید شیشه سکوریت آنتی‌رفلکس و سکوریت کردن شیشه‌های معمولی 

جهت سکوریت کردن شیشه‌های مورد نظر خود از طریق فرم تماس با ما با کارشناسان پایدار سولار در ارتباط باشید. کارشناسان ما شما را در خصوص نحوه ارائه این خدمت راهنمایی می‌کنند.