کاربرد تجاری و صنعتی پنل خورشیدی

صاحبان املاک تجاری به طور فزاینده‌ای به انرژی خورشیدی روی آورده‌اند، زیرا به دنبال کاهش هزینه‌های اضافی و صرفه جویی در قبوض برق خود هستند. هر ساله کسب و کارهای بیشتری برای نصب پنل خورشیدی بر روی تاسیسات خود اقدام می‌کنند. ما شما راهنمایی می‌کینم تا در مورد تاسیسات برق خورشیدی برای کسب و کار خود تحقیق کنید. کاربرد تجاری و صنعتی پنل خورشیدی، مزایای استفاده از انرژی خورشیدی و راهنمای سرمایه‌گذاری و گزینه‌های تأمین مالی را بررسی کنید. همچنین این شرکت انواع مختلف خدمات در حوزه راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی صنعتی را فراهم آورده که در ادامه چند نمونه را ارائه می‌کنیم. 

سرمایه‌گذاری در احداث نیروگاه خورشیدی صنعتی

وزارت نیرو در راستای جبران کسری تولید برق کشور (که توسط معاون برق و انرژی وزارت نیرو در ۲۳ آذر ۱۴۰۰ تبیین شد) اهداف خود را تا سال ۱۴۰۴ به منظور افزایش حدود ۳۵،۰۰۰ مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید اعلام نمود. که ۱۵،۰۰۰ مگاوات آن توسط شرکت برق حرارتی، ۱۰،۰۰۰ مگاوات با همکاری صنایع و ۱۰،۰۰۰ مگاوات نیز از طریق نیروگاه‌های تجدیدپذیر تأمین خواهد شد.

از این رو با توجه به وجود مشوق‌های گوناگون و تضمین خرید برق خورشیدی تولیدی به مدت ۲۰ سال از طرف دولت، سرمایه گذاری در این بخش بسیار سودآور خواهد بود.  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری در نیروگاه های بزرگ و صنعتی از طریق تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق کشور (ساتبا) به لینک زیر مراجعه کنید

احداث نیروگاه خورشیدی تجاری در هر ابعاد و اندازه

نیروگاه‌های بزرگ تجاری به توسعه‌دهندگان انرژی کمک می‌کند تا پنل‌های خورشیدی و اینورترها را در یک طراحی یکپارچه و قابل تنظیم بگنجانند. از تپه‌های شیب‌دار گرفته تا کویر، هر زمینی را می‌توان برای احداث نیروگاه خورشیدی تجاری سفارشی‌سازی کرد.
پایدار سولار با تولید پنل‌ خورشیدی و تجهیزات مرتبط با پروژه‌ها و نیروگاه‌های خورشیدی، آمادگی دارد تا شما را در احداث و راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی صنعتی و تولید برق خورشیدی یاری دهد. تا از حداکثر بازدهی برای پروژه خود حتی در چالش برانگیزترین زمین‌ها اطمینان حاصل کنید.

از صفر تا صد راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی صنعتی با پایدار سولار

شرکت پایدار سولار با تولید انواع محصولات مورد نیاز برای احداث و بهره‌برداری نیروگاه‌های بزرگ صنعتی، همچون: پنل خورشیدی یک و دو رو شیشه، پروفیل آلومینیومی آنودایز شده جهت فریم پنل خورشیدی، شیشه تمپرد آنتی‌رفلکس جهت رو و پشت پنل خورشیدی، قطعات پیش‌ساخته گالوانیزه فلزی جهت نصب پنل‌های خورشیدی در پروژه‌ها و نیروگاه‌ها و قطعات پیش‌ساخته بتنی جهت فونداسیون سازه‌های فلزی مورد نیاز نصب پنل‌های خورشیدی در پروژه‌ها و نیروگاه‌ها، می‌تواند هزینه های شما را در این بخش کاهش داده و شما را از واردات این محصولات بی‌نیاز کند.

نیروگاه خورشیدی خود را راه‌اندازی کنید

برای راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی در واحد تجاری خود و یا احداث نیروگاه صنعتی، با ما تماس بگیرید.